System intermodalny z obsługą terminala lądowego

Unikalność i nowatorstwo to słowa, które mają zastosowanie w naszych systemach intermodalnych. Nie opieramy się na zapożyczonych schematach, ale sami tworzymy logikę zasady działania naszych rozwiązań. Naszym celem jest możliwie szeroka informatyzacja w branży logistycznej.

Program intermodalny - moduł ofert

Podstawowym zadaniem systemu intermodalnego jest poprawne zaplanowanie i zoptymalizowanie realizacji trasy przejazdu drogą lądową z punktu widzenia operacyjnego jak również finansowego. Z tego powodu oprogramowanie intermodalne Necto posiada rozbudowany moduł ofertowy, który wspiera pracę działu handlowego poprzez budowę właściwej struktury kosztowej przyszłego zlecenia.

System TOS

Moduł TOS - do zarządzania terminalem kontenerowym i przeładunkowym

W procesie realizacji transportu intermodalnego nierzadko biorą udział terminale kontenerowe i przeładunkowe. Z tego względu nasze oprogramowanie zostało wyposażone w moduł zarządzania terminalem. Moduł terminalowy umożliwia sprawne zarządzanie stockiem i depotem , ewidencjonuje ruchy bramowe oraz realizuje inne operacje ważne z punktu widzenia działalności terminala kontenerowego takie jak np. naprawy i oceny stanów technicznych.

Moduł kolejowy

Ważną częścią systemu intermodalnego jest moduł kolejowy. Poprawne zaplanowanie pociągu, ewidencja wagonowa, kontrola wypełnienia to tylko niektóre możliwości naszego rozwiązania.

Moduł drogowy

Transport drogowy odgrywa również istotną rolę w transporcie intermodalnym. Z tego powodu moduł drogowy został wyposażony w zaawansowane opcje planowania oraz zlecania przewozów. Moduł drogowy umożliwia zarządzanie własnym taborem samochodowym a także możliwe jest zlecanie transportów na zewnątrz organizacji.

Skontaktuj się z nami

NECTO S.A.

Adres biura:
Pomorski Park Naukowo Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Budynek IV, 1 piętro C.120

Adres rejestrowy:
Pl. Kaszubski 8/311
81-350 Gdynia

NIP: 586-232-14-43
REGON: 368023770